top of page

ПРО НАС

Світова промисловість та людина у прцесі життєдіяльності створює велику кількість неорганічних відходів. Обсяги накопичення цих відходів зростають. Тенденції спрямовані на подальше використання  відходів у якості  сировини  для виробництв поширюються. Основна задача переробки відходів - зробити її  з найменшим екологічним навантаженням.

Особливою складовою у відходах є відходи та брухт вживаної бобутової, кліматичної, електронної техніки, так званий електронний брухт.

За прогнозами спеціалістів електронний брухт має тенденцію зростання з 55,5 млн.тон у 2020 році до 74,7 млн.тон у 2030 році. За даними ststista.com щорічно переробляється лише 17% електронного брухту. Таким чином накопичення відходів цього типу стрімко зростають.

ТОВ “КНЯЖЕ ПОЛЕ” є переробником електронного  брухту з низьким вмістом дорогоцінних металів ( ак званих “бідних плат”).

Наказом Міністерства економіки України  №3163 від 17.09.2022 року підприємству для розвитку технології та вдосконалення переробки електронного брухту надано грант по програмі “Сворення та розвитку переробних підприємств ”

Результатом переробки електронного брухту на підприємстві є кіфнцевий продукт  - концетрат дорогоцінних металів техногенного походження виготовлений методом механічно-гравітаційної сепарації (КДМТ-МГС) та супутні продукти: мідний концетрат, алюмінієва крихта та металевий брухт.

На основний товар (продукт) КДМТ-МГС судовим експертом  надано висновіок №3234 від 20.09.2022 року.

Виробничий чикл переробки електронного брухту складається з багатьох технологічних етапів.

Ці етапи базуються на механічних, магнітних, гравітаційних, термічних, електрогідравлічних методах переробки. Поєднання цих методів у визначеній послідовності є  ноу-хау колективу ТОВ “Княже Поле”.

Сировиною є брухт електронних плат побутового призначення з низьким вмістом дорогоцінних металів - “бідні плати”: плати в яких видалені конденсатори КМ, плати в яких видалені деталі та елементи з позолотою, плати в яких видалені посріблені деталі (пусті плати), плати без елементів (зрізка). Також сировиною є відбраковані та некондиційні плати з підприємств-виробників побутової та автомобільної техніки, електронних вузлів та приладів.

Закупівля сировини здійснюєтся у фізичних та юридичних осіб. Прайс-лист надсилаємо за запитом.

Продукцією підприємства є мідний концетрат, концетрат ДГМ, алюмінієва крихта, припій ПОС-60, металевий брухт, наповнювач для фільтрів, пічне паливо, наповнювач для виробництва будівельних матеріалів.

bottom of page